Про нас

ТОВ “Альфа Безпека” – це надійна охоронна компанія, що надає професійні послуги у сфері безпеки. Ми вже зарекомендували себе як надійний партнер для більш ніж 75 клієнтів до числа яких належать як приватні особи, так і власники малого, середнього та великого бізнесу.

До нашої команди входять близько 400 спеціалістів з досвідом служби в правоохоронних органах і Збройних Силах, а також професійні психологи, поліграфологи, економісти, юристи і спеціалісти з інших галузей. Як результат ми можемо розробити комплексну стратегію безпеки та забезпечити надійну охорону об`єктів різноманітних напрямів діяльності. На сьогодні це особиста охорона, охорона житла та власності, охорона комерційних установ і офісів, охорона виробництв та підприємств, охорона складів, логістичних центрів та морських портів, будівельних майданчиків, торговельних центрів а також інших об’єктів різного рівня складності.

Основа нашого підходу – професійний аналіз ризиків, виявлення та попередження загроз,  розробка індивідуальної стратегії безпеки з урахуванням потреб та особливостей кожного замовника, планування та впроваждення запобіжних заходів для зниження загроз життю клієнта та його близьких, охороні власності а також забеспеченню безпечних умов для економічного процвітання бізнесу.

ТОВ “Альфа Безпека” забезпечить вам можливість концентруватися на вашій діяльності та розвитку, а не перейматися з приводу можливих ризиків та загроз. Атже ваша безпека – це наш пріоритет!