Методи самооборони
Вам потрібно вміти захищати себе (навіть якщо ваше життя та професія не пов’язані з ризиком). Для цього можна використовувати травматичну зброю та знання технік самооборони.
Наприклад:
💪перцевий балончик. Якщо пирснути з нього в обличчя нападнику, це викликає в нього на деякий час сльози, кашель, печіння в очах і дихальних шляхах і відволіче увагу, а ви зможете втекти чи знайти допомогу
💪електрошокер. Мета та сама – відволікти увагу нападника на болесні відчуття в тілі і отримати можливість втекти. Серйозних травм нападнику електрошокер не наносить (тільки наймощніший, але його неможливо купити без спеціального дозволу)
💪травматичний пістолет. На нього доведеться отримати ліцензію, але ним також можна користуватися звичайній цивільній людині. Але треба бути з ним дуже обережним – постріли з близької відстані чи постріли в голову можуть призвести до серйозних травм і навіть смерті нападника
💪удари. Вивчить декілька робочих ударів для самооборони при нападі ззаду, збоку, спереду і доведіть їх до автоматизму
Але ще ефективніше буде забезпечити себе і своїх близьких надійною охороною від команди охоронців з досвідом праці в в правоохоронних органах і Збройних Силах України.