Новини

Методи самооборони

Вам потрібно вміти захищати себе (навіть якщо ваше життя та професія не пов’язані з ризиком). Для цього можна використовувати травматичну зброю та знання технік самооборони.

Наприклад:

💪перцевий балончик. Якщо пирснути з нього в обличчя нападнику, це викликає в нього на деякий час сльози, кашель, печіння в очах і дихальних шляхах і відволіче увагу, а ви зможете втекти чи знайти допомогу

💪електрошокер. Мета та сама – відволікти увагу нападника на болесні відчуття в тілі і отримати можливість втекти. Серйозних травм нападнику електрошокер не наносить (тільки наймощніший, але його неможливо купити без спеціального дозволу)

💪травматичний пістолет. На нього доведеться отримати ліцензію, але ним також можна користуватися звичайній цивільній людині. Але треба бути з ним дуже обережним – постріли з близької відстані чи постріли в голову можуть призвести до серйозних травм і навіть смерті нападника

💪удари. Вивчить декілька робочих ударів для самооборони при нападі ззаду, збоку, спереду і доведіть їх до автоматизму

Але ще ефективніше буде забезпечити себе і своїх близьких надійною охороною від команди охоронців з досвідом праці в в правоохоронних органах і Збройних Силах України. 

Дивіться також

Сучасний спосіб захистити приміщення

04.10.2019

Консьєрж чи професійний охоронець?

04.10.2019

Як квартирні крадії знаходять своїх жертв

04.10.2019