Охорона майна

З розвитком сучасних технологій та засобів комунікації важливим стає не лише захист вашої власності, а й комплексна охорона бізнесу, що включає безпеку інформації, пов’язаної з комерційною діяльністю чи особистим життям. Несанкціонована та несвоєчасна передача конфіденційної інформації вашим конкурентам чи недоброзичливцям може призвести до суттєвих збитків, становити загрозу для подальшого економічного розвитку вашого бізнесу чи навіть життю конкретних керівників і співробітників.

Саме тому ТОВ “Альфа Безпека” надає послуги, що націлені на комплексний аналіз, своєчасне виявлення та усунення подібних загроз, протидію промисловому шпигунству та забезпечення безпеки при передачі та зберіганні інформації для приватних осіб, підприємців, організацій, які належать до малого, середнього та великого бізнесу.

 

Охорона власності

На сьогодні охорона власності з залученням технічних засобів – це оптимальне рішення для приватних осіб чи організацій, що забезпечує власникам спокій та контроль над об’єктами за відчутної економії фінансів, ресурсів та часу. ТОВ “Альфа Безпека” успішно розробляє такі рішення, впроваджує або посилює можливості охорони завдяки використанню різноманітних сенсорів, інфрачервоних та тепловізійних камер, сучасних засобів зв’язку, оповіщення та сигналізації. Ці засоби допомагають цілодобово контролювати як захищеність об’єктів, так і злагоджену роботу персоналу, відповідність та своєчасність виконання робочих процесів, пересування робітників тощо. Також вони допомагають захистити вашу власність від проникнення недоброзичливців, чи потраплянню інформації, матеріальних цінностей і майна за межі об’єкту.

Відеоспостереження

Системи відеонагляду – це один із основних засобів надійної охорони та в комплексі із залученням професійної фізичної охорони, сприяє:

 

Які послуги може надати наша компанія?

ТОВ “Альфа Безпека” охороняє будь-яку власність: квартира, приватний  чи багатоквартирний будинок, виробництво, магазин, офіс, бізнес-центр, склад чи термінал, будівельний майданчик чи інший об’єкт, незалежно від його розмірів та складності. В залежності від ваших вимог та особливостей об’єкта пропонуємо такі послуги:

Якщо вам необхідна охорона власності – залиште свої контактні дані у формі нижче, і представники ТОВ “Альфа Безпека” зв’яжуться з вами для узгодження деталей.

Замовити
Дивіться також

Охорона фізичних осіб

Детальніше

ОХОРОНА ЗАХОДІВ

Детальніше