ОХОРОНА ВАНТАЖІВ

На жаль, далеко не завжди наші цінності та важливі предмети можуть знаходитися біля нас чи під наглядом у безпечному місці. І якщо охорона власності здатна вірішити подібні проблеми у вас вдома чи на роботі, то що ж робити в момент перевезення цінностей, коли вони найбільш вразливі? Не хвилюйтеся, ТОВ “Альфа Безпека” добре знає, що таке надійна охорона вантажів, має багатий досвід і перевірені рішення для подібних випадків.

Незалежно від того, чи необхідне транспортування ваших вантажів автомобільним, залізничним, морським або авіаційним транспортом, всередині країни чи за кордон, персонал ТОВ “Альфа Безпека” забезпечить цілісність вантажів та транспорту, даруючи вам спокій за ваші цінності.

Для цього лише потрібно зв’язатися зі спеціалістами і розповісти про свою ситуацію. Після цього супровід та охорона вантажів – це вже наш клопіт. Ви не будете хвилюватись за будь-які тонкощі.

Які послуги може надати наша компанія?

З урахуванням вимог замовника ТОВ “Альфа Безпека” для повноцінної охорони вантажів пропонують такі послуги:

Наші професіонали надають не тільки послугу перевезення вантажів з охороною, а ще й можуть забезпечити вашу безпеку. Адже часто виникають ситуації, коли замовник хоче супроводжувати цінний вантаж. Такі моменти потрібно обговорювати заздалегідь.

Якщо вам необхідна професійна охорона вантажів – будь ласка, залиште свої контактні дані у формі нижче, щоб представники ТОВ “Альфа Безпека” могли зв’язатися з вами для узгодження подробиць.

Замовити
Дивіться також

Охорона фізичних осіб

Детальніше

Охорона майна

Детальніше