ОХОРОНА ВЛАСНОСТІ

На сьогодні охорона власності з залученням технічних засобів – це оптимальне рішення для приватних осіб чи організацій, що забезпечує власникам спокій та контроль над об’єктами за відчутної економії фінансів, ресурсів та часу. ТОВ “Альфа Безпека” успішно розробляє такі рішення, впроваджує або посилює можливості охорони завдяки використанню різноманітних сенсорів, інфрачервоних та тепловізійних камер, сучасних засобів зв’язку, оповіщення та сигналізації. Ці засоби допомагають цілодобово контролювати як захищеність об’єктів, так і злагоджену роботу персоналу, відповідність та своєчасність виконання робочих процесів, пересування робітників тощо. Також вони допомагають захистити вашу власність від проникнення недоброзичливців, чи потраплянню інформації, матеріальних цінностей і майна за межі об’єкту.

Які можливі послуги пропонують професіонали?

ТОВ “Альфа Безпека” охороняє будь-яку власність: квартира, приватний  чи багатоквартирний будинок, виробництво, магазин, офіс, бізнес-центр, склад чи термінал, будівельний майданчик чи інший об’єкт, незалежно від його розмірів та складності. В залежності від ваших вимог та особливостей об’єкта пропонуємо такі послуги:

Якщо вам необхідна охорона власності – залиште свої контактні дані у формі нижче, і представники ТОВ “Альфа Безпека” зв’яжуться з вами для узгодження деталей.

Замовити
Дивіться також

ОСОБИСТА ОХОРОНА

Детальніше

ОХОРОНА БІЗНЕСУ

Детальніше